Третій рік поспіль команда дівчат з футзалу завоювала право виступати у Вищому дивізіони національного чемпіонату серед жіночих команд – це команда «Багіра» – ДЮСШ Лиманської ОТГ. Розпочався новий спортивний сезон 2019-2020 років, в якому бере участь шість колективів України: це «IMS» – НУХТ (м. Київ) – діючі чемпіонки змагань, «Ладомір» (м. Володимир- Волинський) – володар кубку України, «Тесла» (м. Харків), та «Будстар» – НПУ (м. Київ)…