З коментарем до Методичних рекомендацій МОНУ та ІППО з фізичної культури та предмету «Захист України» виступила методист навчально-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Наталія Трохименко тут

  Розкрила питання «Організація дистанційного навчання біології за допомогою Google Classroom»  учитель ЗОШ № 4 Ольга Грипась.

Поділилася досвідом роботи з теми  «Технології дистанційного навчання (онлайн-тести)» учитель Ярівської ЗОШ Галина Наконечна.

  Керівник міської творчої групи вчителів біології та хімії, учитель ЗОШ № 5 Тетяна Рибалко презентувала збірку «Мультимедійні дидактичні вправи-ігри для уроків хімії та біології у 8 класі».

Зі Звітом  ММО вчителів біології та хімії  можна ознайомитись на сайті управління освіти, молоді та спорту тут

   З коментарем  до Методичних рекомендацій МОНУ та ІППО щодо вивчення географії виступила учитель Лілія Павловська. тут Розповіла про свій досвід використання цифрових інструментів для креативного вчителя учитель  Ямпільського НВК Наталія Гордієвська.
тут                                     

Зі Звітом  ММО вчителів географії  можна ознайомитись на сайті управління освіти, молоді та спорту тут

    З коментарем до Методичних рекомендацій МОНУ та ІППО щодо вивчення основ здоров’я виступила учитель ЗОШ № 2 Світлана Золотарьова.

Розповіла про свій досвід роботи з теми «Використання інтерактивних інтернет-ігор та пазлів з тем предмету ОЗ» учитель Дробишевської ЗОШ Любов Денисенко.       

З матеріалами КП «Основ здоров’я» можна ознайомитись на сайті управління освіти, молоді та спорту тут