З 12 по 15 липня 2021 року на базі Всеукраїнського профільного табору «Юннат» Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді був проведений Всеукраїнський фестиваль патріотичних дій, куди були запрошені  представники з 17 областей України.

Донецьку область представляла команда учнів Ярівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лиманської міської ради, переможці обласного етапу еколого-патріотичної гри «Паросток» у складі: Демян Анастасії, Несвятипаска Ольги, Наконечної Кристини, Роменського Данила та Селіверстова Станіслава під керівництвом учителя біології Галини Вікторівни Наконечної.

         Учасники Фестивалю побували у Національному музеї історії України,  відвідали Музей хліба, оранжерею Національного еколого-натуралістичного центру, подивились майстер-класи з мистецтва фотографії, традиційного ужиткового мистецтва.

        Школярі  отримали море позитивних емоцій від прогулянки вечірнім Києвом,  цікавої шоу-програми «Хімічний квест» від Музею сучасної науки і техніки, урочистого відкриття та зворушливого закриття заходу.

         Команда Ярівської ЗОШ на цьому заході посіла ІІ місце та за активну громадянську і життєву позицію, оригінальне та креативне висвітлення національно-патріотичної діяльності  була нагороджена грамотами і подарунками.

         Бажаємо юним натуралістам подальшої наснаги та нових перемог!