28 травня 2021 року з метою покращення управлінського та методичного аспектів впровадження інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти міста фахівцями навчально-методичного кабінету практичної психології й соціальної роботи психологічної служби та соціально-педагогічного патронажу управління та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» був проведений консультпункт для учасників Команд супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

Під час проведення було розглянуто зміни у нормативно-правовій базі з питання врахування наповнюваності інклюзивних груп, алгоритм дій керівника щодо впровадження інклюзивної освіти на рівні закладу, організація роботи Команди супроводу дітей з ООП, деталізовано особливості розробки індивідуальної програми розвитку дитини з ООП. Із учасниками заходу обговорювалися питання затвердження й ведення документації асистента вихователя інклюзивної групи, планування роботи вихователя інклюзивної групи із врахуванням індивідуальних освітніх потреб дітей з ООП та ефективної взаємодії вихователя із асистентом під час здійснення освітнього процесу. Надано практичні поради щодо створення інклюзивного простору в закладі дошкільної освіти згідно нормативної бази і з врахуванням нозологій дітей з ООП.

За результатами проведення міського консультпункту закладам дошкільної освіти був наданий для використання в роботі електронний кейс.