Освітні онлайн – сервіси та інтерактивні прийоми в контексті підготовки продуктивного уроку.

08 січня  2020 року на базі  НВК «Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ступенів» пройшов семінар – практикум учителів фізики з теми «Освітні онлайн- сервіси та інтерактивні прийоми  в контексті підготовки  продуктивного уроку», під час якого в рамках атестації досвідом роботи  з теми «Формування ключових компетентностей учнів   шляхом використання компетентнісно орієнтованого навчання   на уроках фізики»   поділилась Гринько І.М., учитель фізики Шандриголівськї ЗОШ.

Стрілець О.В., учитель фізики  Зарічненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, презентував досвід роботи з теми  «Застосування індивідуального підходу у вивченні фізики».

З презентацією «Продуктивне навчання – сучасна педагогічна технологія пізнавальної діяльності учнів» виступила керівник ММО  учителів фізики Гринько І.М., яка познайомила присутніх з  особливостями продуктивної технології навчання та з чинниками, які впливають на продуктивність навчання.

 Учителі фізики поділились досвідом використання он-лайн сервісів для створення продуктивного  уроку:

 Куковська Т.Ф., учитель фізики НВК «гімназія – ЗОШ І ступеню» ознайомила присутніх педагогів  з можливостями  використання сервісу Office 365, як засобу підвищення продуктивності уроку.

Піддубчак Ю.С., учитель фізики НВК сел. Нове, повідомила про можливості використання он-лайн сервісів Jigsav Planet,  Tagul,  Wizer.me, Lino.it щодо підвищення продуктивності уроку, активізації пізнавальної діяльності учнів, підвищення зацікавленості учнів у вивченні фізики шляхом провадження ігрових технологій.

Методист НМЦ Кравченко Л.К. проаналізувала підсумки ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії та фізики , ознайомила з планом підготовки до ІІІ (обласного) етапу олімпіад та накреслила перспективні напрямки діяльності освітян  у ІІ семестрі  2019-2020 навчального року.

 Керівник ММО Гринько І.М. визначила задачі щодо подальшої науково-методичної діяльності творчих груп в рамках ММО.