21 листопада 2021 року Шандриголівська ЗЗСО приймала представників  українського загальнонаціонального телеканалу «Україна», які  готують  репортаж  за підсумками конкурсу есе «Один день», що проводився у жовтні 2021 року  в рамках Меморандуму про співпрацю між Фондом Ріната Ахметова та Інститутом модернізації змісту освіти МОН України. Учениці 10 класу цього закладу Саєнко Лілії, яка стала призером конкурсу (ІІ місце), було вручено  диплом  та цінний подарунок – смартфон  від спонсора конкурсу –  Фонду Ріната Ахметова. Також були вручені Подяки вчителю-ментору Терещенко В.В. і закладу освіти за підготовку конкурсантки.

     Також учні Шандриголівського ЗЗСО сталипереможцями обласного етапу щорічної пошуково-краєзнавчої експедиції  «Донбас  екскурсійний»: Саєнко Лілія отримала  І місце у номінації  «Навчальний фільм»; її однокласник Солод  Ігор став призером (ІІІ місце) цієї експедиції  у номінації  «Віртуальні екскурсії» (ментори Головчанська Т.О., Савельєв О.П., Шарова Л.А.).

     Упродовж листопада 2021 року Саєнко Лілія здобула ще дві перемоги (І місце)  –  за результатами обласного етапу всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи» (презентація, ментор Головчанська Т.О.) та обласного етапу  всеукраїнської акції «Синиця чубата – птах 2021 року» (творча робота, ментор Барабаш Л.М.).

            Результати Шандриголівської ЗОШ викликають повагу до її учнів та педагогів!