З 2019 року відповідно до Указу Президента України  для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію,  29 серпня встановлений День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

До цієї  дати   на сайтах закладів освіти розміщено інформаційні матеріали, підготовлені шкільні експозиції, фотовиставки.  Школярі взяли участь у всеукраїнській акції «Сонях», під час якої були виготовлені стилізовані соняхи як символи пам’яті.

Учні та педагоги закладів освіти взяли участь у покладанні квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок, приєдналася до загальноукраїнської хвилини мовчання.

Делегації ЗОШ № 4 та Торського НВК взяли участь у міському заході до Дня пам’яті захисників України, який відбувся у с. Торське.

    Учні та педагоги схиляють голови перед воїнами – героями, які віддали життя за батьківщину, висловлюють подяку військовослужбовцям, які нині стоять на захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

Дробишевська ЗОШ

  ЗОШ № 3

НВК – гімназія

у музеї Торського НВК