21 листопада –День Гідності і Свободи – свято в Україні на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Революцій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України у закладах освіти Лиманської громади відбулися тематичні заходи.

Проведені тематичні мітинги, під час яких відбулося покладання квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків, меморіальних дощок на честь загиблих учасників Революції Гідності та українських воїнів, які віддали життя, захищаючи демократію і цілісність України.

Під час уроків – дискусій, виховних годин були використані інформаційно-методичні матеріали Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – музею Революції Гідності. Пройшли хвилини мовчання  «Запалимо свічку за наших Героїв».

В  умовах дистанційного навчання учні переглянули відеозапис Уроку демократії та  матеріали про загиблих учасників Революції Гідності, чиє життя було пов’язано з Донеччиною.

 Підсумком проведених заходів стали висловлювання учнів про своє ставлення до історичних подій: «Єдність і свобода роблять нас гідними дітьми нашої країни».