Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком 2021-2022 навчального року!

Це свято не минає жодної родини,  бо кожен колись цього дня переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, веселим першим дзвоником!

Усім, хто в цей день прийде до закладів освіти здобувати знання, бажаємо успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги.

Особливо вітаємо зі святом дорогих першокласників! Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас. Нехай уроки будуть цікавими, книги – мудрими, шкільна дружба – міцною!

Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях. Нехай останній рік, проведений у стінах рідної школи, буде роком копіткої праці,аби всі пройшли тестові випробування і вступили до омріяних ВНЗ!

Здоров’я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.Бажаємо Вам справжнього натхнення та досягнення нових вершин!

Нехай новий начальний рік стане для всіх нас дивовижним часом звершень та перемог на освітянській ниві, корисного досвіду, професійних вмінь та навичок!

                                                    Із повагою до освітян, учнів та вихованців Лиманщини 

                                                   Управління освіти, молоді та спорту

                                                                                                         Лиманської міської ради