26 серпня 2020 року у дистанційному форматі відбулися  інструктивно – методичні наради учителів природничо – математичного , інформаційно – технологічного циклів та шкільних бібліотекарів.

Відкрила засідання  та привітала колег в. о. директора навчально-методичного центру Галина Прокопенко.

Керівник міського методичного об’єднання учителів математики Олена Глуханюк ознайомила з актуальними питаннями вивчення математики у 2020 -2021 навчальному році та заходами, присвяченими Року математики в Україні. Учитель Дробишевської ЗОШ Тетяна Набільська звітувала перед колегами про участь у роботі всеукраїнської команди учителів математики «Контора ПІ», учасником якої стала за результатами конкурсних випробувань. Учитель Шандриголівської ЗОШ Олексій Савельєв креативно висвітлив питання щодо використання ігрових технологій на уроках математики.

Керівник ММО учителів фізики Ірина Гринько ознайомила з Методичними рекомендаціями МОН та облІППО щодо вивчення фізики і астрономії, та поділилась досвідом використання цифрових електронних інструментів для дистанційного навчання. Учитель  НВК «гімназія –ЗОШ І ступеня» Тетяна Куковська представила систему роботи щодо використання  Майкрософт Teams для організації дистанційного навчання .

З особливостями викладання інформатики ознайомила керівник ММО Ірина Потапенко. Поділилась досвідом роботи щодо організації дистанційного навчання з інформатики за допомогою Google Drive та Classroom учитель НВК селища Нове Юлія Піддубчак. Учитель  НВК «гімназія –ЗОШ І ступеня» Алла Фоменко закцентувала увагу на використанні електронного журналу та електронного щоденника в освітньому процесі.

 Коментарі до Методичних рекомендацій щодо викладання трудового навчання (технології) та креслення з використанням дистанційного навчання надав керівник ММО Костянтин Кайгородов. З  нормативним та методичним забезпеченням учителя трудового навчання (технології) НУШ,  методикою проведення «коригуючого навчання» на початку нового навчального року (тестовими завданнями для вхідного оцінювання учнів 5-11 класів) ознайомила керівник ММО учителів обслуговуючої праці Світлана Грицюта, а також анонсувала доробки вчителів трудового навчання (технології) Вадима Войта (НВК сел. Нове) та Володимира Чорного (Рідкодубівський НВК).

Керівник ММО шкільних бібліотекарів Олена Піддубна  грунтовно висвітлила питання «Бібліотека закладу освіти: долання викликів часу» .

 Інформаційно – методичні наради пройшли у творчий атмосфері, учасники отримали заряд енергії, який стане фундаментом плідної роботи у новому навчальному році.

Підвела підсумки роботи методист навчально – методичного центру Лариса Кравченко.

Зі звітами керівників ММО, матеріалами інструктивно-методичної наради , творчими доробками вчителів можна ознайомитись на сайтах міських методичних об’єднань.