Протягом тижня учні закладів освіти побажали залучитися до міського етапу обласної природоохоронної акції «Проліска», яка була проведене у дистанційному форматі. Від кожного бажаючого взяти участь в акції учня можна було подати не більше однієї роботи (фото роботи або роботи в електронному форматі) у кожній номінації, за винятком номінації «Весняна краса». На конкурс було надіслано 86 робіт від 16 закладів освіти: НВК «гімназія…