ПоетесуЛесю Українку називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції.

     З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки у закладах освіти Лиманської ОТГ упродовж тижня були організовані тематичні виставки «Народжена Україною», проведені відео лекторії «Леся Українка – дітям», «Леся Українка – зразок мужності, героїзму, безмежної відданості своєму народові», організовані виставки малюнків за творами поетеси, підготовлені квести «Леся Українка – скарб нашої Батьківщини»,  поетичні флешмоби,   конкурси  читців «Я жива! І вічно буду жити!»,  літературно – музичні вечори  «До тебе, Україно, струна моя перша озветься…». Учні та вчителі майже усіх закладів освіти Лиманщини стали учасниками онлайн-конкурсу «Змагаймось за нове життя!» у номінаціях «Декламуванння», «Аудіовізуальний твір» та «Малюнок» ( з роботами учасників можна ознайомитись за посиланням https://www.facebook.com/groups/konkurs.lesya.2021).

   Усі ці заходи допомогли  зазирнути у внутрішній різнобарвний творчий світ славетної українки, доторкнутися до потаємних глибин її поетичної душі. А також створили умови для цілісного уявлення про Лесю Українку  не тільки як митця, громадянина, але й як про жінку, що сподівалася на звичайне людське щастя.

​      Творчо підійшли до цієї події вчителі української мови та літератури Лиманщини і зняли флешмоб «Як я люблю оці години праці», з яким можна ознайомитись за посиланням   http://surl.li/mdco