14 квітня 2019 року в актовій залі Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради відбулась нарада завідувачів закладів дошкільної освіти.

У нараді взяли участь заступник начальника Черненко Ю.І., завідувач НМКППСП  Ердакій І.О., начальник відділу освіти Заярна Л.М., інспектор з кадрів Шевченко І.В., голова міської Профспілки Тихонова О.М., начальник відділу обліку та звітності- головний бухгалтер Хлусова Н.М.

На нараді обговорено ряд актуальних питань, про створення Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, протидії насильству та торгівлі людьми, про організацію інклюзивних груп в ЗДО, про підсумки відбіркового етапу конкурсу- огляду дитячої художньої творчості дітей пільгових категорій.

Також були представлені презентації на теми: «Впровадження навчально-методичного комплексу «Впевнений старт»- виклик сьогодення(Запара Л.М. тренер). «Інформація за результатами участі у регіональному фестивалі Дошкільна палітра Донеччини: рекомендації щодо організації освітнього процесу вихованцями раннього віку(Каменєва С.В. вихователь- методист ЗДО№1).

Нарада пройшла у форматі діалогу на засадах партнерства.

This slideshow requires JavaScript.