Від щирого серця вітаю Вас з завершенням навчального року 2019-2020!

Цей рік був і цікавим, і складним водночас. І, нажаль, цього року ми не можемо зустрітися з Вами на традиційному Святі Останнього дзвоника. Сподіваємося, що літні канікули дадуть змогу відпочити, загартувати себе, набратися сил перед початком нової  подорожі країною Знань.

Хочеться висловити слова щирої вдячності усім педагогічним працівникам за самовіддану і натхненну працю, за любов до своїх вихованців, за  щоденну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння, віру в здібності й таланти своїх учнів, за знання, які Ви надали своїм вихованцям. У численних конкурсах, оглядах, олімпіадах, змаганнях цього навчального року наші діти були одними з кращих.

Хочу сказати велике спасибі батькам наших учнів. Адже без Вас, шановні батьки, без Вашої підтримки, не вдалося б досягти успіху.  Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях. Раділи їхнім успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги та обов’язково виправдають  батьківські надії та стануть гідними громадянами нашої держави.

           Дорогі випускники! Дитинство – щаслива й радісна планета, кожному з нас доводиться бути на ній лише раз, а далі – нове, доросле життя, в якому необхідно самостійно приймати відповідальні рішення, що стосуються власної долі й долі всієї країни. Ви – молода генерація, яка народилася й виросла у незалежній державі. Попереду у вас нові вершини та досягнення. Креативні й цілеспрямовані, з почуттям власної гідності, будьте впевненими у своїх силах, прагніть більшого й досягайте поставленої мети – і ви станете по-справжньому успішними та щасливими!

           Вітаю зі святом Останнього дзвоника, з успішним закінченням шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові звершення і плани на майбутнє! Бажаю всім міцного здоров`я, щастя, миру і злагоди, сімейного добробуту, здійснення мрій і нових перемог!

З повагою, начальник управління Надія Діденко.