З 30.07.2020 року КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Лиманської міської ради відновлює свою роботу з метою визначення особливих освітніх потреб дітей (які цього потребують), розроблення рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги.

Першочергово будуть обстежуватись діти, які мають розпочати здобуття початкової освіти у 2020/2021 навчальному році та зараховуються до закладів освіти вперше.
    Фахівці, діти та батьки під час карантинних обмежень повинні дотримуватись протиепідеміологічних вимог, відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020р. № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації  протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID- 19)»  та  рекомендацій Міністерства освіти і науки України №1/9-278 від 26.05.2020р. «Щодо організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів».

    Всі учасники оцінки мають використовувати МАСКУ та за потреби – ОДНОРАЗОВІ РУКАВИЧКИ.

     Обов’язковим є проведенням температурного скринінгу всіх відвідувачів (дітей та супроводжуючих їх осіб).
     Під час проведення комплексної оцінки батьки дитини (інші законні представники) можуть здійснювати допомогу в організації оцінки (виконуючи вказівки фахівців інклюзивно-ресурсного центру, подавати необхідні для оцінки матеріали дитині для уникнення близького контакту фахівців та обстежуваного).

      З метою обмеження одночасного руху відвідувачів місцями спільного користування для уникнення натовпу та дотримання соціальної дистанції до «Інклюзивно-ресурсного центру» приходьте у чітко призначений час.

      Вхід до приміщень Центру стороннім особам буде заборонено.
      Обстеження дітей з симптомами ГРВІ проводитись не буде! Якщо ваша дитина захворіла, то повідомте спеціалістів ІРЦ за телефоном 0502690189 і ми домовимось про наступну зустріч.

     Шановні батьки! Чекайте запрошення на проведення комплексної оцінки розвитку дитини від фахівців Центру у телефонному режимі або на електронну пошту, яку Ви вказали при реєстрації заяви.

     Під час відвідування ІРЦ просимо при собі мати пляшку питної води.