18 лютого 2021 року  в онлайн-форматі  відбувся семінар-практикум для вчителів-логопедів та вихователів логопедичних груп із теми «Формування мовленнєвої компетенції дошкільників», у якому брали участь дошкільні навчальні заклади міста, а саме: ДНЗ№ 1, ДНЗ№ 2, ДНЗ№ 3, ДНЗ№ 4, ДНЗ№ 10.

У рамках заходу вихователь ДНЗ№ 2 Руденко О.М. поділилася відеопрезентацією досвіду своєї роботи з теми «Формування мовленнєвої компетенції засобами інтегрованої діяльності». Також Руденко О.М. змістовно та цікаво провела інтегроване заняття в старшій логопедичній групі «Любіть Україну, без неї ніщо ми… для нас вона в світі єдина!», під час якого діти виконували креативні завдання.

Наступною для перегляду була представлена  презентація досвіду роботи вчителя-логопеда  ДНЗ № 2 Гвоздецької  Н.О. за темою «Формування мовленнєвої компетенції засобами гри». Присутні з цікавістю переглянули її заняття «Подорож до країни Світлофорії» у старшій логопедичній групі. Досвід роботи показує, що стійкість результатів роботи з дітьми, які мають порушення мовлення, досягається лише в разі впровадження різноманітних засобів для розвитку мовленнєвої компетенції дошкільників.

Наостанок учасники переглянули  цікавий  майстер-клас  з артикуляційної гімнастики вчителя-логопеда  ДНЗ № 1 Махової  В.В.

Після закінчення перегляду педагоги висловили  свої враження та побажання, які потім  висвітлювали та розміщували на малюнку вражень на Google-диску.

Руденко О.М. Презентація педагогічного портфоліо

Руденко О.М. Підгрупове заняття з дітьми старшої логопедичної групи

Гвоздецька Н.О.  Презентація педагогічного портфоліо

Гвоздецька Н.О  Підгрупове заняття з дітьми старшої логопедичної групи

Махова В.В. Майстер-класс