1 жовтня цього року на базі Лиманського ліцею відбулися публічні дебати «Обговорення суспільно важливих тем», де змагались команди з різних міст та громад Донеччини та Луганщини у незвичайному, інноваційному форматі.

Цього разу публічні дебати проходили у вуличному форматі з дотриманням рекомендованої дистанції та обов’язково наявності медичних масок та санітайзерів.

Паралельно ще в 3-х містах Донеччини та Луганщини: Маріуполі, Сєвєродонецьку та Краматорську тривали локальні турніри, онлайн-зв’язок між локаціями яких забезпечувався за допомогою основної суддівської локації в місті Святогірськ.

Під час трьох раундів дебатери обговорили наступні теми: «Цей уряд розробить план дій щодо захисту прав людей з інвалідністю», «Цей уряд запровадить інклюзивний дизайн громадських ініціатив», «Цей уряд інтегрує інноваційні підходи в роботу з молоддю».

Всі учасники отримали сертифікати, що засвідчили їхню участь в публічних дебатах, та цінні подарунки від організаторів. А переможців регіональних дебатів, якими стала команда ліцею у складі учнів 10 класу Зленко Олексія та Синяка Олега, (тренерка команди Роменська С.В.) було запрошено до участі в фіналі, який відбувся 12 жовтня в м. Святогірськ на відкритій вуличній локації готелю «Роше Рояль». 

У фіналі ліцеїсти, які брали участь у дебатному турнірі вперше, змагались з досвідченими дебатерами з  Краматорська,  Сіверодонецька та Маріуполя. Організаторами заходу було відзначено участь Лиманської команди, що вперше представляла на такому рівні нашу ОТГ.

Вітаємо всіх учасників, бажаємо подальшіх успіхів та нових перемог! Всі раді, що кількість прихильників дебатного руху з кожним роком зростає завдяки саме таким заходам.