24 січня 2020 року на базі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 16 відбулося урочисте закриття другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» та церемонія нагородження переможців.

У святково прикрашеній залі зібралися учасники Конкурсу, які є справжніми агентами змін, освітяни регіону, гості. З теплими словами привітання до присутніх звернулися Дмитро Волков, заступник голови Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки та  Юлія Бурцева, в. о. ректора Донецького ОБЛІППО, які наголосили на важливості почесної праці вчителів у творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

    На сцені серед нагороджених цього року приємно було бачити дипломанта другого, регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020» у номінації «початкова освіта» вчителя початкових класів Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Іванисенко Марину Олександрівну, яка серед 8 фіналістів у своїй номінації показала четвертий результат.

    Вітаємо Марину Олександрівну та висловлюємо вдячність педагогічному колективу закладу, і передусім директору закладу Ломако О.В., заступнику директора Пашкевич В.М., учителям – наставникам Дворніковій Я.В., Назаренко Л.А., чия суттєва підтримка та допомога дала можливість конкурсантці витримати всі  випробування.

     До участі у концертній програмі була запрошена команда «Джура» Лиманської ЗОШ  № 3. Усі присутні в залі  були зворушені патріотичною спрямованістю «театру тіней»,  і учні та їхні керівники отримали гарячі бурхливі  аплодисменти.

    Свято закінчилося яскравим феєрверком на честь переможців.