27 листопада 2020 року на виконання наказу департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації № 307 з метою відзначення 75-річчя з дня створення Організації Об’єднаних Націй (ООН) та членства України в ООН, усвідомлення учнівською молоддю важливості налагодження багатостороннього співробітництва та дипломатії задля вирішення проблем спільними зусиллями комунальним позашкільним навчальним закладом «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» було проведено обласне онлайн -засідання дискусійного клубу «ООН і Україна: співробітництво, проблеми, виклики»  на платформі Padlet.

До участі в онлайн – засіданні дискусійного клубу серед 37 учнів Донецької області запросили учениць 9 та 10 класу Шандриголівської загальноосвітньої школи Саєнко Лілію та Бодрьонок Юлію, а також ученицю 10 класу ЗОШ № 5 Шеїн Полінупереможців обласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Війна та перемога в пам’яті поколінь» – та їх педагогів – наставників (Головчанську Т.О., Савельєва О.П., Шарову Л.А., Шеїн Ю.Л.).

Онлайн-засіданню передувала ґрунтовна підготовка: опрацювання наукової літератури за темою засідання та висловлення власної точки зору за питаннями, що розглядалися на засіданні дискусійного клубу, за допомогою віртуальних дошок.

Під час онлайн – засідання проводилося опитування учнів щодо їх власної думки з приводу діяльності ООН у конфлікті на Донбасі. Учасники задавали питання своїм одноліткам, виступали  з репліками, коментарями.

Організатори заходу висловили подяку учням, педагогам, які не байдужі до проблем сучасності і долучилися до обговорення діяльності ООН.