Головним завдання дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дитини за  допомогою відкритого та вільного використання освітніх ресурсів і програм, доступних в мережі Інтернет. Щоб поділитися набутим досвідом з питання «Використання онлайн-сервісів для дистанційного навчання на уроках мистецтва», 19 січня 2021 року вчителі предметів «Мистецтво», «Музичне мистецтво» провели творчу майстерню  в дистанційному форматі.

Дуже цікавими,змістовними і корисними були виступи педагогів. Керівник КП вчителів музичного мистецтва Кайгородова Римма Василівна презентувала свою роботу з питання «Як скласти онлайн-тест за допомогою освітньої платформи «НаУрок» та детально розповіла про алгоритм створення онлайн-тестів. Погребняк Вікторія Іванівна поділилася досвідом  роботи з використання онлайн-сервісів для проведення уроків музичного мистецтва у дистанційному форматі. Новіков Іван Андрійович ознайомив колег з технологією та можливостями  використання сайту «Всеукраїнська школа онлайн».

        Творча майстерня  вчителів музичного мистецтва була пізнавальною, нетрадиційною,  насиченою корисною інформацією, кожен учасник  збагатив власний  досвід   новими  ідеями.

З матеріалами творчої майстерні можна ознайомитися тут