24 лютого 2021 року в дошкільному навчальному закладі №1 відбувся семінар-практикум для завідувачів та вихователів-методистів ДНЗ  з питання «Сучасні підходи до формування логіко-математичної компетентності дошкільників» у дистанційному форматі

У рамках заходу завідувач ДНЗ №1 Рибіна Н.М.  провела з педагогами   майстер-клас  з використання інноваційних технологій (блоків З. Дьєнеша) для формування у дітей дошкільного віку логіко-математичної компетенції. Семінар-практикум був насичений активними формами роботи:  мозковий штурм «Сучасний педагог»,  відгадування математичних загадок, створення проблемних ситуацій.

      Свої професійні вміння щодо використання ефективних підходів розвитку логіко-математичної  компетенції в освітній лінії «Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі» вихователі ДНЗ№1 демонстрували під час виконання різних вправ та завдань у підгрупах. Вихователі Погребняк І.П. та Смірнова І.С., підготували цікаві заняття  для математичного розвитку дітей з використанням блоків З. Дьєнеша та паличок Кюізенера. Досвідом роботи з даного питання поділилася вихователь Томашек О.М.,  яка продемонструвала сучасні дидактичні ігри й таблиці для ефективної роботи з дітьми за методикою Нікітіних. ЇЇ колега, Субботіна О.Я.,  підготувала фрагмент заняття з використанням квадрата В.Воскобовича для формування логічного мислення у дітей. Також учасники семінару-практикуму переглянули   заняття у старшій групі з використанням прийомів ейдетики, яке провела вихователь Кушлакова Н.І.

      Наостанок педагоги ознайомилися з досвідом роботи завідувача ДНЗ селища Шандриголове Ковальової Т.В. з теми «Сучасні підходи до логіко -математичного розвитку дошкільників у закладі освіти».

       Учасники методичного заходу схвально відгукувалися про використані форми роботи у ДНЗ №1. Активно висловлювали свої емоції та пропозиції на малюнку вражень на Google-диску.

Презентація Рибіна Н.М.

Фрагменти занять з дошкільниками Субботіна О.Я.,Кушлакова Н.І., Смірнова І.С.,Томашек О.М.

Майстер – клас по використанню блоків Дьенеша  та заняття в старшій логопедичній групі Погребняк І.П.

Презентація Ковальова Т.В.