Суперчитач України – 2019

В рамках Дитячого форуму – Фестивалю дитячого читання «Книгоманія» 17 травня у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася  урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія».

Дитячий форум – Фестиваль «Книгоманія» – це 3 дні читання, конкурсів, квестів, ігор, майстер-класів, наукових дослідів, спортивних розваг, подій для батьків та освітян, а також книжкові новинки для дітей від українських видавців.

Переможці 3-го етапу конкурсу з областей України та міст – обласних центрів приїжджали  до Львова на Дитячий форум – Фестиваль «Книгоманія», де на них чекала спеціальна програма заходів: літературні квести,  зустрічі з відомими українськими дитячими письменниками, майстер-класи з різних видів творчості та мистецтва, які проводили художники, письменники, актори, народні майстри та інші митці.

Наше місто та область представляла учениця 7 класу Шандриголівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Саєнко Лілія. Вона стала активним учасником програми фестивалю «юних книгоманів» і отримала від заходу неймовірні враження.

Основним заходом для книгоманів була урочиста церемонія нагородження  переможців, де кожному вручили дипломи «Суперчитач України-2019» та подарунки. Як один із переможців конкурсу, Лілія також привезла з собою ряд подарунків та нагород:

  • Читацький сертифікат переможця конкурсу «Найкращий читач року» від Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка.
  • Диплом суперчитача України Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019» ГО «Форум видавців».
  • Диплом магістра науки від ГО «Форум видавців» та Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. І. Франка.
  • Диплом героя bookforum.ua від дитячого форуму – Фестивалю дитячого читання «Книгоманія».

     Щиро вітаємо та бажаємо натхнення, творчості, нових перемог!