Спортсмени-гирьовики у складі 8 чоловік начолі з тренером Самойловим В.Я. взяли участь в чемпіонаті Донецької області з гирьового спорту серед юніорів та юнаків, що відбувся у м. Волноваха 03-04 квітня.

Рибін Олександр став абсолютним чемпіоном змагань серед юніорів (за 5 хвилин  підняв 2 гирі по 24 кг 98 раз). Шепотько Аліна виборола золоту нагороду серед юніорок (за 12 хвилин підняла гирю 16 кг 128 раз), а Кошкін Олександр став першим серед юнаків (за 5 хвилин підняв 2 гирі по 24 кг 28 раз) та другим серед юніорів . Друге місце серед дівчат в ваговій категорії до 63 кг виборола Кондратенко Дарина, серед юніорок стала третьою. Друге місце серед дівчат в ваговій категорії +63 кг зайняла Дуравкіна Владислава, яка також стала бронзовою призеркою серед  юніорок. Вітаємо спортсменів та їх тренера!