26 листопада 2020 року  в дошкільному навчальному закладі  №1 Лиманської міської ради був  проведений семінар–практикум у дистанційному форматі для вчителів – логопедів та вихователів логопедичних груп на платформі meet.google за темою: «Впровадження у роботу з дітьми  із ЗНМ  методів арттерапії у  поєднанні з віршованим матеріалом».

Участь у семінарі-практикумі взяли вчителі-логопеди та вихователі логопедичних груп п’яти дошкільних навчальних закладів міста: ДНЗ №1, ДНЗ №2, ДНЗ №3, ДНЗ №4, ДНЗ №10. 

         У рамках заходу учасники  переглянули відеоматеріали за посиланням на youtubе каналі, які включали в себе підгрупове заняття з дітьми середньої логопедичної групи: «Незвичайна подорож разом із хмаринкою», проведене вчителем-логопедом ДНЗ №1 Маховою Вікторією Валеріївною, спеціалістом вищої кваліфікаційної категорії. Під час заняття  вона практично  показала корекційну роботу з дітьми середнього дошкільного віку з використанням методів арттерапії та власного віршованого матеріалу, представила відеопрезентацію власного досвіду роботи щодо впровадження в роботу з дітьми  з ЗНМ  методів арттерапії у  поєднанні з віршованим матеріалом. Вчитель-логопед ДНЗ №10 Жувак Наталія Федорівна презентувала відеоролик за темою  «Застосування арттерапії в логопедичній роботі з дітьми дошкільного віку».

         Після перегляду відеоматеріалів учасники ознайомились з презентацію педагогічного портфоліо  Махової Вікторії Валеріївни.

  По закінченні перегляду педагоги висловили  свої враження та побажання, які потім записували  на стікерах та розміщували на дошці вражень на платформі jamboard.

Робота методичного об’єднання  в дистанційному  форматі  спонукала   і надалі продовжувати знайомитися з педагогічними напрацюваннями своїх колег, особливо із впровадженням в методичну роботу цифрових технологій.