Під такою назвою 13 травня 2019 року пройшов обласний святковий концерт у місті Краматорську за участі вокальних та хореографічних колективів Донеччини до Дня Матері, який щорічно відзначається в Україні у другу неділю травня.  

На свято були запрошені матері учасників бойових дій, матері, діти яких беруть активну участь у олімпіадах, спортивних змаганнях та творчих конкурсах, матері дітей з особливими потребами тощо.

Лиманську ОТГ у святковому представляла делегація Шандриголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у складі найактивніших жінок-педагогів закладу: директора школи Барабаш Л.М., заступника директора з НВР Гринько І.М., педагога-організатора Головчанської Т.О., завідуючої бібліотекою Савкіної С.Ю.

Перед початком заходу жінкам, які заходили до зали, діти вручали подарунки ручної роботи та вітали зі святом.

Святковий концерт розпочався зверненням зі словами вітання радника голови Донецької ОДА з гуманітарних питань Тамари Лук‘янчук, яка розпочала свій виступ з вірша Б.Олійника «Посіяла літа» та подякувала всім матерям за народження та виховання дітей. Особливу подяку радниця висловила матерям, діти яких віддали своє життя Батьківщині. У відповідь зал аплодував стоячи.

Концертну програму для присутніх підготували представниці Громадської Організації «Матусі Краматорська», дитячі та юнацькі колективи Краматорська, Бахмута, Добропілля тощо.

На останок всім гостям  подарували квіти з повітряних кульок, які просто зі стелі летіли до святкової зали.