У рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1068, розпочато роботи за проєктом: «Капітальний ремонт з використанням заходів термомодернізації будівлі ЗОШ №2 у м. Лиман».

Фінансування робіт передбачено спільною програмою Європейського інвестеційного банку та Уряду України. Загальна вартість проєкту становить 37,8 млн.грн. За результатами відкритих торгів відповідно до міжнародних стандартів у сфері публічних закупівель через електрону систему закупівель ProZorro переможцем аукціону стало приватне підприємство «Сучасні будівельні технології – 12».

Проєктом передбачено здійснення комплексного утеплення фасаду будівлі, капітальний ремонт м’якої покрівлі, системи водопостачання та водовідведення, теплопостачання, заміна  вікон, внутрішніх мереж і комунікацій, улаштування блискавкозахисту та заземлення, вентиляції. Для потреб людей з обмеженими можливостями перед входом в будівлю заплановано влаштування пандусу.