Привітання зі святом Останнього дзвоника

Від щирого серця вітаємо всіх учнів, випускників, учителів та батьків нашої славної Лиманщини із закінченням навчального року, із святом  останнього дзвоника!

   Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року здобувачі освіти та вихованці садочків долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали скарби рідної мови та гуманістичні цінності, здобули  масу перемог, великих і маленьких, а найголовніше-стали на рік дорослішими, отримали безліч позитивних емоцій та нашої, колеги, любові, теплоти та турботи!

    Найбіше теплих слів сьогодні хочеться сказати  дорогим  випускникам. Повірте, все у ваших руках! Бажаємо зробити правильний  вибір, професії ,якій присвятите  життя, прислухайтесь до свого серця та поклику душі, як говорив великий Сковорода,оберіть «сродну» працю,і будете щаслив все життя! Бажаємо вам успіхів, а головне – стати гідними громадянами  нашої Лиманщини! 

  Усім вчителям бажаємо завжди відчувати заслужену гордість за невтомну працю у вихованні дітей. Невичерпної наснаги вам, здоров’я, щастя та творчого піднесення. Залишайтеся щирими та мрійте. Нехай енергія та оптимізм завжди будуть вашими постійними супутниками. Зі святом! 

З повагою уравління овіти,

молоді та спорту

Лиманської міської ради.