Осінньо-зимове оздоровлення дітей в КП ОДМСОК «Перлина Донеччини»!

Шановні батьки!

Пропонуємо Вам скористатися можливістю оздоровлення дітей  в комунальному підприємстві Обласному дитячо-молодіжному санаторно-оздоровчому комплексі  «Перлина Донеччини» (м. Святогірськ) в осінньо-зимовий період 2018-2019   року з частковим відшкодуванням вартості путівки (3720,0 грн. за путівку) за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету громади.

Зміна Заїзд терміном на 21 день
3 зміна 28.11 – 18.12.2018
4 зміна 22.12 – 11.01.2019
Вартість путівки 7350 грн.

У вартість путівки входить збалансоване п’ятиразове харчування, медичне обслуговування, фітотерапія в фітобарі, аромотерапія, групова Фотон-магнітна терапія, фізіотерапія, груповий інгаляторій, спелеотерапія, кисневі коктейлі, масаж, зайняття в кімнаті психологічного розвантаження та культурно-масові заходи. Враховуючи специфіку оздоровлення дітей в зазначений час, на базі закладу будуть організовані навчально-консультативні пункти для школярів.

На часткове відшкодування вартості путівки мають права сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років за місцем проживання, постійної реєстрації або реєстрації місця проживання внутрішньо переміщеної особи.

Часткове відшкодування вартості путівки здійснюється один раз на рік за умови, що дитині не надавалась в поточному році путівка до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного, обласного бюджетів або бюджету громади.

Необхідні документи:

  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • копія паспорту одного із батьків дитини або осіб, які їх замінюють (сторінки 1, 2, 7, 11-16) та копія облікової картки платників податків або копія паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);
  • заява;
  • довідка про реєстрацію місця проживання;
  • довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщені/будинку осіб;
  • довідка з навчального закладу про підтвердження навчання у даному навчальному закладі;
  • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за місцем проживання (для переселенців).

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: м. Лиман, вул. Незалежності, 15 – Управління, освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради (каб.7) або за телефоном (06261)4-12-79.