28 березня 2019 року  на базі Лиманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 була проведена педагогічна майстерня з теми «Особливості викладання шкільного курсу інформатики в контексті оновлених програм та реалізації Концепції “Нова українська школа”для вчителів інформатики, які викладатимуть в початковій школі з 2019  року.

Мета заходу: підвищення рівня компетентності педагогів в питаннях проектування педагогічного процесу на основі оновленої програми  та  Концепції «Нова українська школа»; розвиток творчої ініціативи педагогічних працівників.

Учитель інформатики  Лиманської ЗОШ №4  Ковальова Ю.А. познайомила колег з формулою НУШ,  інноваційними технології організації  навчання інформатики в початковій школі, презентувала власний досвід роботи.

Учитель інформатики НВК селища Нове Піддубчак Ю.С.  повідомила  про можливості використання моделі «Перевернуте навчання».

Учителем інформатики Лиманського НВК «гімназія – ЗОШ І ст.» Фоменко А.В. було висвітлено питання « Інтеграційний підхід до викладання інформатики та предметів природничо-математичного циклу як важлива умова реалізації НУШ». Учасники заходу ознайомились з методикою проведення інтегрованого уроку, переглянули  фрагменти уроку у 1 класі НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня».

Методист НМЦ Кравченко Л.К. інформувала про підсумки вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з інформатики  закладами освіти для учнів 2,6 та 11 класів.

Керівником педагогічної майстерні Ковальовою Ю.А. та методистом НМЦ Кравченко Л.К.  були підведені підсумки заходу, накреслені оптимальні шляхи до Нової української  школи

Зустріч проходила в теплій атмосфері, була цікавою та плідною.