Ювілейний радіодиктант національної єдності написали учні 9-11 класів НВК  «гімназія – ЗОШ І ступеня».  Приєдналися до написання диктанту вчителі закладу, а по завершенню поділилися враженнями від заходу  на платформі  Teams. 

    Учителі Лиманської ЗОШ №4, Ярівської ЗОШ, Зарічненської ЗОШ, Рубцівської ЗОШ також приєдналися до написання ювілейного 20-ого радіодиктанту національної єдності «Виклики книжкової ери». Це гарна мотивація для удосконалення знання рідної мови, вивчення правил нового правопису.

    Проведений І (шкільний) етап інтелектуального конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

   Крім того, у НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» третьокласники привітали всіх зі святом, підготувавши флешмоб.  А також вони переглянули відео та виконали завдання вікторини на платформі. Всі класи початкової ланки відзначили свято на каналах корпоративної платформи. Учні 5-6 класів подивилися цікаві презентації про українську мову, поспівали пісні в Караоке та «скуштували» «Страви від шеф-кухаря». Для учнів 7-8 класів учителі підготували експрес-уроки з Олександром Авраменком.

   Для учнів ліцею  проведений відеоурок – презентація  та  вікторина «Прислів’я та приказки».

   Учні  та вчителі Зарічненської  школи  провели флешмоб “Мова – душа народу” (1-4 клас) та години спілкування “Чарівний світ української мови” (5-10 класи).

   “Квітни, наше мово!” – такий флешмоб проведений у Торському НВК, у  якому  були задіяні учні 5-11 класів.

    У НВК селища Нове було проведено перегляд мультимедійних презентацій та відеороликів, конкурс малюнків і стіннівок; проведений урок рідної мови «Мова – душа народу», виготовлено тематичний лепбук.

    У Рубцівській ЗОШ була проведена виховна година,  присвячена Дню писемності та мови.

    Фотоколажі проведених заходів висвітлені на сайтах закладів освіти.

    Також до Дня писемності та мови проведений міський етап ХІ міжнародного мовно -літературного конкурсу імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь 15 учнів 5-11 класів.

                               Пишаймося нашою мовою, говорімо по-українськи!