05.01.2021 Центром професійного розвитку педагогічних працівників  та відділом освіти Управління освіти, молоді та спорту проведено методичну онлайн-нараду  для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО.

У теоретичному блоці було надано інформації та рекомендації з питань: «За результатами перевірки НУШ», «Реєстрація на  пробне ЗНО. Стан підготовки до участі у ЗНО -2021» (старший інспектор шкіл Прокопенко Г.Т.), «Про підготовку замовлення документів про освіту для випускників 2021 та надання звітності» (головний спеціаліст відділу освіти  Черненко О.О.), «Про дію деяких норм нового санітарного регламенту» (головний спеціаліст відділу освіти  Тендітний В.М.), «Про забезпеченість учнів 1-11 класів ЗЗСО підручниками та облік підручників за оновленими модулями в системі ІСУО» (старший інспектор шкіл Кравченко Л.К.), «Атестація  та курсова підготовка -2021. Особливості організації. Забезпечення  принципу «навчання впродовж життя» для педагогів через  проходження курсової перепідготовки» (директор ЦПРПП Рибіна Л.В.).

       У практичній частині було представлено методичні матеріали щодо особливостей оцінювання НУШ (керівник ММО вчителів 3-х класів Дворнікова Я.В., вчитель НВК-гімназія). Атестанти-2021 презентували методичні родзинки для ЗДНВР за темами: «Інноваційні методи і прийоми у навчально-виховному процесі» (Федоренко Н.О., заступник директора з НВР Ямпільського НВК), «Порядок організації інклюзивного навчання в ЗЗСО» (Надворна М.С., заступник директора з НВР ЗОШ №2 ), «Наступність між дошкільною та початковою ланками освіти  в рамках впровадження Концепції НУШ» (Касьяненко О.М.,  заступник директора з НВР НВК селища Нове), «Методичний супровід впровадження інноваційних технологій як засіб підвищення професійних компетентностей педагогів у Лиманському міському ЦПР» ( Донцова О.В., заступник директора з НВР ЦПР).        

     За наданими матеріалами сформовано кейс для використання у роботі заступників з НВР.