06.01.2021 відбулася онлайн-нарада заступників директорів з  виховної роботи, підготовлена ЦПРПП, відділом освіти управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради, ІРЦ та НМКППСР.

У ході наради було проаналізовано результати участі  учнів у конкурсах за ІІ півріччя 2020 року та представлено план основних виховних заходів зі здобувачами освіти  на І півріччя 2021 року (Прокопенко Г.Т., старший інспектори шкіл сектору юридичного забезпечення УОМС). Питання організації соціальної реабілітації дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» було висвітлено Рєзніковою Л.Ю., головним спеціалістом відділу освіти. Директорка ІРЦ Прончакова Н.О. надала рекомендації з питання  встановлення тривалості здобуття освіти дітей з особливими освітніми потребами, а завідувачка НМКППСР Єрдакій І.О. – аналітичну довідку за результатами дослідження адаптації учнів 1-х, 5-х класів ЗЗСО Лиманської ОТГ у 2020-2021 н.р.     

           У практичній частині зустрічі директорка ЦПРПП Рибіна Л.В. презентувала форми і методи організації виховної роботи у сучасному закладі освіти в умовах дистанційного навчання та окреслила  окремі аспекти управління виховним процесом в розбудові нової української школи. Також було вирішено нагальні питання      «АтестаціЇ – 2021».

            Заступники директорів з ВР, які атестуються у  2021 представили досвід роботи за темами: «Євроклуб як форма організації самоврядування у ЗЗСО» (Русанова Н.В., заступник директора з ВР НВК-гімназія), «Створення виховного простору закладу освіти з питань формування ціннісного ставлення особистості до здоров’я» (Терещенко В.В., заступник директора з ВР Шандриголівської ЗОШ), «Система роботи щодо формування в учнів та вихованців НВК здорового способу життя на основі здоров’язберігаючих та інтерактивних технологій» (    Яхно В.М., заступник директора з ВР НВК с. Нове).

         За матеріалами заходу оформлено на надано для використання у роботі методичний кейс.