12.01.2021р. відбулася онлайн-майстерня сучасного вчителя 3 класу НУШ із теми «Сучасні форми візуалізації для сучасних учнів:   лайфхаки для   вчителя початкових класів», метою якої булопідвищення рівня компетентності педагогів з питань уведення в освітній процес сучасних прийомів візуалізації для учнів початкових класів.

Під час заходу керівник ММО вчителів 3-х класів Дворнікова Я.В. у формі відеопрезентації ознайомила з сучасними формами візуалізації для сучасних учнів, представила  лайфхаки для    вчителя  початкових класів.

        Свій досвід презентували на ярмарку НУШ-ідей педагоги, які атестуються у 2021 році: Шилова Н.І.( Зарічненська ЗОШ), Гаврилюк  Я.С. (Рубцівська ЗОШ), Бурлачко Г. С.

( Рідкодубівський НВК).

     Учасникам онлайн-майстерні було надано рекомендації щодо особливостей оцінювання учнів 3 класів НУШ (керівник ММО вчителів 3-х класів Дворнікова Я.В.).

      У формі вебковоркінгу відбулося засідання ТГ (керівник  Сиротенко С.М. ) з теми «Сучасні тренди в освіті. Розробка завдань для розвитку компетентностей учнів НУШ».         

    Під час  рефлексії «Padlet-вражень та ідей» педагоги спільно з директором ЦПРПП Рибіною Л.В. окреслили вектори співпраці, висловили свої враження та побажання.