З метою підвищення рівня професійної майстерності вчителів шляхом використання здоров’язбережувальних технологій на уроках та у повсякденному житті 22 лютого 2020 року запрошено до презентації свого професійного досвіду та педагогічної майстерності вчителів Лиманської громади, які викладають предмет «Основи здоров′я» для участі в онлайн- консультпункті на просторах Google Meet.

На початку заходу презентацію на тему «Здоров’язберігаючі технології – могутній засіб формування ціннісного ставлення учнів до власного здоров’я», представила куратор ММО вчителів предмету «Основи здоров′я» Оксана Капітан, психолог Центру професійного розвитку педагогічних працівників Лиманської міської ради. Своїм досвідом практичної роботи  на тему «Здоров’я – найбільша цінність у житті людини» поділилася Тетяна Головчанська, вчитель Шандриголівської ЗОШ. Своїми наробками  з питання мотивації підлітків на ведення здорового способу життя поділилась керівник консультпункту, Світлана Золотарьова, вчитель ЗОШ №2.

Галина Прокопенко, старший інспектор шкіл сектору юридичного та кадрового забезпечення управління освіти, молоді та спорту, виступила з повідомленням про перспективні конкурси для вчителів і учнів з предмету «Основи здоров′я», запросила взяти активну участь та побажала  всім успіху та наснаги. Підсумки заходу було підведено за допомогою рефлексії вражень на дошці  Padlet.