20 січня  2021 року відбулося онлайн – засідання  творчої  майстерні практичних психологів, за  організаційно-методичною підтримкою фахівців НМК ППСР ПССПП, присвячене актуальній  темі  «Моделі психологічного супроводу освітнього процесу у закладах освіти». Мета заходу: створення професійного поля для обміну досвідом, підвищення професійної компетентності практичних психологів,   висвітлення досвіду роботи практичного психолога, що атестується. 

«ДИВА знаходяться не в методиках, а в самій дитині.  Потрібно мати ОКО в серці, щоб побачити їх» –  ці слова стали девізом творчого звіту практичного психолога  ЗОШ№3 Гармаш О.Л. Психологиня  представила досвід роботи з теми «Формування успішної особистості учня шляхом підвищення рівня емоційного інтелекту», поділилася власними здобутками та напрацюваннями,  ознайомила із власними «родзинками» просвітницько-профілактичної,  психокорекційної та розвивальної роботи зі всіма учасниками освітнього процесу.

             Учасники зустрічі, практичні психологи закладів освіти міста, ознайомившись зі специфікою та змістом роботи  Гармаш О.Л., зупинилися на пріоритетних напрямках діяльності та особливостях організації психологічного супроводу освітнього процесу в закладі освіти, відмітили  системність та комплексний підхід при створенні соціально-психологічних умов для збереження та зміцнення здоров’я, успішного навчання і психологічного розвитку дитини,  поділилися власними враженнями та відгуками про систему  роботи  фахівця.

  Така форма роботи сприяє обміну досвідом, визначенню пріоритетів  власної професійної діяльності та професійному зростанню  практичних психологів в цілому.