18 січня 2021року Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» проведено онлайн-засідання творчої групи вчителів географії з теми «Робота вчителя над науково-методичною проблемною темою, формування персонального методичного кейсу педагогів». Члени творчої групи презентували свої напрацювання на платформі Learningapps.

Свій досвід роботи «Створення завдань для 6 класу на платформі learningapps з теми «Атмосфера. Гідросфера»» представила Катерина Кроча, учитель Рідкодубівського НВК, Андрій Семенов, учитель  Дробишевської ЗОШ, презентував свої напрацювання щодо  «Створення завдань для 6 класу на платформі learningapps з теми «Географічні пізнання землі. Земля на плані та карті»», а  Марина Негодуйко, учитель Ярівської ЗОШ, на тему «Літосфера»,  Едуард Павловський, учитель НВК «гімназія I-III ступенів», поділився матеріалами з теми «Біосфера».

    На завершення практичної частини заходу виступила Наталія Гордієвська, керівник творчої групи вчителів географії, вчитель Ямпільського НВК, з роботою «Створення завдань для 6 класу на платформі learningapps з теми «Планета людей»».

    Основна ідея інтерактивних завдань, які можуть бути створені завдяки даному сервісу, полягає в тому, що учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу до певної навчальної дисципліни.

     На завершення онлайн-зустрічі консультант ЦПРПП  Наталія Трохименко провела рефлексію «Padlet -вражень», учасники мали змогу висловити свої враження та побажання.

    Бажаємо всім учасникам творчих звершень!