ОГОЛОШЕННЯ

Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади педагогічного працівника  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лиманської міської ради Донецької області.

Вимоги до посади:

  • вчитель – логопед: громадянство України, освіта вища не нижче ступеня магістра або освітньо – кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Дефектологія», «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», бажано мати стаж роботи за фахом  не менше 3  років.

Перелік документів:

  • Копія паспорту громадянина України;
  • Письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • Копію трудової книжки;
  • Копію документа про вищу освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • Письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

        Особа надає до конкурсної комісії оригінали та завірені належним чином копії документів для участі у конкурсі.  Прийом документів здійснюється в управлінні освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради протягом 30 календарних днів з  дня  опублікування оголошення, за адресою: вул. Незалежності, 15, м. Лиман.

       За додатковою інформацією з питань  проведення конкурсу та надання пакету документів звертатися до інспектора з кадрів управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради (Анацька) за телефоном: 099-517-58-93

Наказ Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади педагогічного працівника комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лиманської міської ради Донецької області