По-перше,  8 листопада  ті працівники закладів освіти, хто не бажав пройти курс вакцинації, не надав відповідні документи, згідно чинного законодавства будуть  відсторонені від роботи. Виняток: особи, які мають протипоказання до проведення такого щеплення і мають підтверджуючий висновок.

Працівники, які встигли щепитися лише однією дозою від роботи не відстороняються. Отримання першої дози не вважається ухиленням або відмовою від вакцинації.

Яка ситуація в нашій Лиманській ТГ?

Станом на 8 листопада в закладах загальної середньої освіти  працює718 працівників. За оперативною інформацією закладів загальної середньої освіти  на сьогодні  702 (97,8%)  працівника мають щеплення проти COVID -19, з них обома дозами – 615 (85,7%), однією – 87 (12,1%).

         У всіх ЗЗСО провакциновано двома дозами більше 80% працівників, але наразі  заклади  загальної середньої освіти не можуть працювати (крім 1-4 класів), бо не всі працівники мають вакцинацію двома дозами (зелені сертифікати), як це передбачено для «Червоного» рівня епідеміологічної ситуації відповідно до ПКМУ № 1236 від 09.12.2020 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID -19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» зі змінами.

         Разом с тим, за оперативною інформацією закладів освіти  на території Лиманської ТГ на COVID -19 хворіють  21 учень та 28  працівників   закладів загальної середньої  освіти, лікарні переповнені.

Не зменшується  і відсоток учнів, захворілих на ОРВІ.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби  COVID -19,     спричиненої корона вірусом SARS-Co  05 листопада 2021 року на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол № 9) прийнято рішення  впровадити  дистанційну форму навчання у всіх закладах  загальної середньої освіти  з 09 по 15 листопада 2021р.(включно).