28 серпня 2021 року Центром професійного розвитку педагогічних працівників та керівниками ММО проведено інструктивно – методичні наради для  учителів-предметників закладів загальної середньої освіти управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради

Під час заходів були підведені підсумки методичної роботи за 2020-2021 н.р., визначено вектори діяльності на новий навчальний рік, обговорено проблеми, які стоять перед освітянами, та накреслено шляхи їх вирішення.

   У межах предметних ММО частково було переформатовано структуру роботи, так, наприклад: для вчителів початкових класів створено лабораторію із впровадження STEAM-освіти, ТГ з інтеграції предметів, консульпункт з підготовки до участі у обласних та всеукраїнських семінарах, конференціях тощо.

Особливу увагу було приділено курсовій перепідготовці вчителів НУШ. З інформацією від Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти виступив завідувач відділу методичного забезпечення оздоровчої функції освіти та фізичної реабілітації в Качан О.А.

    Зі звітами керівників міських методичних об’єднань, матеріалами інструктивно-методичної наради, творчими доробками вчителів можна ознайомитись на сайтах міських методичних об’єднань.