На виконання  наказу управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради від 25.11.19 р. № 626 «Про проведення заходу «Відкрита влада»

для членів  міської Ради школярів»,  з метою виявлення, узагальнення й поширення кращого досвіду роботи органів дитячого самоврядування, сприяння розвитку дитячого та молодіжного руху в регіоні 29 листопада 2019 р. був проведений захід для  членів міської Ради школярів «Відкрита влада»- учні відвідали виконавчий комітет Лиманської міської ради.

Зустрів гостей керуючий справами  Роман Малий. Разом із начальником відділу з питань кадрової роботи Оленою Коровченко, вони організували екскурсію будівлею міської ради та розповіли про діяльність міського голови, депутатів громади, працівників виконкому та структурних підрозділів керуючого апарату.
         У межах зустрічі гості відвідали відділи виконавчого комітету міської ради, до яких надходить найбільша кількість звернень: ЦНАП, загальний відділ та відділ ведення Державного реєстру виборців. Окрім цього, представникам Міської ради школярів презентували новостворений бренд громади: начальник відділу інвестиційної діяльності Наталія Авдєєнко закликала кожного стати амбасадором бренду та працювати над його поширенням. Під час екскурсії керуючий справами Роман Малий підкреслив, що надзвичайно важливо гарно навчатися, мати мету та докладати максимум зусиль для її досягнення, адже з часом кожен із присутніх школярів може прийти працювати спеціалістом виконавчого комітету, депутатом міської ради чи стати міським головою. 
          Але найцікавіше – школярі стали справжніми депутатами та провели “засідання міської ради”. Допомогла їм у цьому, а також розповіла про роль депутатів у житті громади, начальник організаційного відділу та внутрішньої політики Клавдія Короткова. Обравши головуючу сесії, доповідачі-депутати, з конструктивними діалогами, зареєструвалися до участі у “сесії” та перейшли до порядку денного. Хлопці та дівчата Міської ради школярів вирішили провести рольову гру у межах свого новорічного збору, що й підтвердили справжнім голосуванням.