Міжнародний мовно-літературний конкурс

Згідно з наказом управління освіти, молоді та спорту  від 22 жовтня  2018 року № 628 27  жовтня  2018 року  в ЗОШ № 2 був проведений ІІ (міський)  етап  ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені  Тараса Шевченка.

У ІІ етапі Конкурсу взяли участь 33 учня із 12 закладів освіти (у 2017 році 45 учнів із 14 закладів освіти, у 2016 році 50 учнів із 15 закладів освіти, у 2015 році 55 учнів із 15 закладів освіти).

ІІ етап проводився вже вчетверте за новим форматом: учням було запропонована творча робота, яка оцінювалася окремо за 12-бальною системою за зміст та за мовне оформлення. Додатково пропоновані граматичні завдання для введення до тексту роботи.

Окремі учні виявили хороші знання  творчості Т.Г. Шевченка. Оцінки високого рівня за зміст (11 балів із максимально можливих 12 балів) отримала учениця 8 класу ЗОШ № 3 Кокуріна Карина, як і минулого року (учитель Петрова Л.В.); (10 балів із максимально можливих 12 балів) отримали учениця 5 класу ЗОШ № 2 Жарікова Варвара (учитель Токарєва Л.О.),  учениця 5 класу ЗОШ №3 Мелеш Марія (учитель Фесенко В.В.), учень 6 класу Торського НВК Латарцев Аристарх (учитель Єсипова В.І.), учениця 8 класу НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Колесник Єлизавета (учитель Черненко Ю.І.),  учениця 9 класу НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Іванисенко Аполлінарія (учитель Полєжаєва А.В.).

Найбільш грамотними (8 балів) журі визначило  5 робіт, а саме учнів:  5 класу ЗОШ № 2 Жарікової Варвари (учитель Токарєва Л.О.), 6 класу Торського НВК Латарцева  Аристарха (учитель Єсипова В.І.), 6 класу НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Мими Вікторії (учитель Черненко Ю.І.), 7 класу Ямпільського НВК Федоренко Дарини (учитель Резнікова Н.І.), 11 класу ЗОШ №2 Саржевського Андрія (учитель Щербина В.М.). Усі інші 28  робіт за грамотність оцінені від  6 балів до 1 балу.

Загальнокомандне І місце у Конкурсі вже четвертий рік поспіль посів  НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» (10 балів). Друге місце посіли  учні ЗОШ № 2 (8 балів) та ЗОШ № 3 (5 балів, як і в минулому році).

Кращими учителями  – менторами Конкурсу  визнані  вчителі української мови та літератури НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» Полєжаєва А.В. (6 балів) та Черненко Ю.І. (4 бали).

Розглянувши протоколи журі та оргкомітету  Конкурсу від 27.10.2018 року було визначено переможців(І, ІІ місця) Конкурсу імені Тараса Шевченка  відповідно до Положення  та нагородити дипломами управління освіти, молоді та спорту освіти 30% учнів від загальної кількості учасників кожної паралелі:

  1. Серед 5-х класів ( 5 учасників):

        І місце  –  Жарікова Варвара,  ЗОШ №2, 18 балів, учитель  Токарєва Л.О.

        ІІ місце –  Мелеш Марія,  ЗОШ №3, 15 балів, учитель Фесенко В.В.

  1. Серед 6-х класів ( 5 учасників):

       І місце  –  Латарцев Аристарх, Торський НВК, 18 балів, учитель  Єсипова В.І.

       ІІ місце  – Мима Вікторія, НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», 16 балів,

                        учитель  Черненко Ю.І.

  1. Серед учнів 7 класів ( 5 учасників):

       І місце  – Фісун Артем, НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня», 15 балів, учитель

                       Полєжаєва А.В.

       ІІ місце – Федоренко Дарина, Ямпільський НВК, 13 б, учитель Резнікова Н.І.

  1. Серед учнів 8-х класів (5 учасників):

       I  місце – Кокуріна Карина, ЗОШ № 3, 14 балів, учитель Петрова Л.В.

       ІІ місце – Колесник Єлизавета, НВК «гімназія – ЗОШ І степеня», 11 балів,

                        учитель Черненко Ю.І.

      ІІ місце – Чумак Вікторія, НВК №1, 11 балів, учитель Чумак Н.М.

  1. Серед учнів 9-х класів (5 учасників):

        І місце – Іванисенко Аполлінарія , НВК «гімназія – ЗОШ І степеня», 16

                        балів, учитель Полєжаєва А.В.

        ІІ місце –Волкова Валентина, Лиманська ЗОШ №2, 13 балів, учитель

                         Семіошко О.В.

  1. Серед учнів 10-х класів (4 учасника):

        ІІ місце – Іванова Єва, ліцей, 10 балів, учитель Галайтата В.В.

  1. Серед учнів 11-х класів (4 учасника):

         І місце – Саржевський Андрій, Лиманська ЗОШ №2, 16 балів, учитель

                         Щербина В.М..

Найкращими за змістом та грамотністю були визначені роботи: Жарікової Варвари (18 балів), Латарцева Аристарха (18 балів), Фісуна Артема (15 балів), Кокуріної Карини (14 балів), Іванисенко Аполлінарії (16 балів).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у наступному етапі Конкурсу!