Мандрують юні екологи Лиманщини

За ініціативою Донецької обласної державної адміністрації школярі Донецької області, які беруть активну участь у заходах з охорони довкілля та  є переможцями природоохоронних конкурсів, олімпіад різного рівня, мандрують за програмою «Екологічними стежками рідної України». Для 12 учнів закладів освіти Лиманської  ОТГ незабутня подорож проходила з 11 по 15 липня за екскурсійним маршрутом «Львів: природа, історія, сучасність». За цей час учні  відвідали еколого – дослідницькі об’єкти:

            •     природний парк «Яворівський»;

            •     ботанічний сад Львівського національного університету

            •     національний природний парк «Сколівські бескиди»;

            •     регіональний ландшафтний парк «Знесіння»; Стрийський парк,

 а також  соціокультурні об’єкти Львова:  Державний природознавчий музей Національної академії наук України; музей народної архітектури і побуту імені Климентія Шептицького;  Жовква – перлина спадщини ЮНЕСКО.

         Для  юних екологів   були проведені освітні заходи: навчальні семінари та  тренінги за  природоохоронною тематикою.

    Ця подорож не лише утвердила впевненість дітей у своїй правильній позиції щодо збереження довкілля. А також  надала можливість активно відпочити, дізнатися про історію, природу інших регіонів нашої країни, познайомитися з однодумцями, відчути себе громадянином великої прекрасної країни України.

   Завдяки високому рівню забезпечення  програми, за словами дітей, усі  екскурсії  були цікавими та змістовними, проведені заходи відзначалися високим та чітким рівнем організації.