Згідно з  наказом управління освіти, молоді та спорту № 445 від 25 вересня 2020 року «Про проведення І (міського, відбіркового) етапу обласного  конкурсу юних майстрів народних ремесл «Природа і творчість» у дистанційному форматі» , з метою формування в дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, виховання любові до народних традицій рідного краю, підготовки їх до професійного самовизначення ,  упродовж 11-15 жовтня 2020 року  був проведений міський етап конкурсу юних майстрів народних ремесел “Природа і творчість”.

На відбірковий етап  конкурсу було надано 61 роботу із 16 закладів  освіти, а саме: Дробишевська ЗОШ (10 робіт), Рідкодубівський НВК (8 робіт), НВК № 1(7 робіт), НВК с. Нове (6 робіт), НВК  “гімназія – ЗОШ I ступеня”(4 роботи), ЗОШ №2, Зарічненська ЗОШ, Рубцівська ЗОШ, Шандриголівська ЗОШ, Лиманський ЦПР, Лозівський НВК ( по 3 роботи), ЗОШ №3, Тернівський НВК, Коровоярський НВК ( по 2 роботи), ЗОШ №  5,  Ямпільський НВК (по 1 роботі).

На міському етапі конкурсу були представлені всі 5 номінацій конкурсу. Роботи учасників чарували своєю неповторністю, оригінальністю та майстерністю виконання.

За рішенням журі  конкурсу юних майстрів народних ремесел  «Природа і творчість» визначені переможці та призери міського  конкурсу за номінаціями.

Найбільшу кількість призових місць отримали роботи учнів НВК «гімназія -ЗОШ І ступеня», Дробишевської ЗОШ, Зарічненської ЗОШ.

Роботи переможців (І місце) будуть представлені на ІІ (обласному) етапі конкурсу.

Наказ щодо підсумків проведення міського конкурсу можна переглянути на сайті управління освіти, молоді та спорту в закладці «Конкурси».

 Щиро вітаємо переможців та призерів міського етапу  Конкуру, їхніх менторів, бажаємо творчого натхнення, креативності, нових здобутків та перемог!