У липні 2021 року Верховна Рада перейменувала День захисника України, ухваливши відповідні зміни в закон, обумовивши це “гендерно-збалансованому висвітленню ролі військовослужбовців обох статей на військовій службі та належному вшануванню жінок та чоловіків — захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу на рівні державного свята”.

      Таким чином з 2021 року щорічно 14 жовтня в Україні святкують День захисників і захисниць.

      Щиросердечно вітаємо Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра. Це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України.

       14 жовтня святкують не тільки люди в погонах, а й наші захисники у щоденному житті, ті, на кого ми спираємося у важку хвилину, хто нас захищає від життєвих негараздів і підтримує нас.

       Дорогі наші чоловіки! Бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя, благополуччя, гармонії, любові, всього самого світлого і прекрасного, завжди і у всьому бути на висоті і все життя залишатися для нас, жінок, ідеалами. Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов’ю, а робота приносить лише задоволення!

                   Зі святом державним ми Вас вітаєм!

                   Відваги й наснаги ми Вам бажаєм!

                   Досягнень високих і здійснення мрій

                   Побільше життєвих і світлих надій!

                                                                           Управління освіти, молоді та спорту

                                                                           Лиманської міської ради