8 лютого 2020 року у місті Лиман на паркеті  ФСК «Локомотив» відбулися змагання фінального етапу чемпіонату Донецької області з футзалу серед команд дівчат старшої вікової категорії 2003-2005 років народження.

Одразу зазначимо, що до цьогорічного фіналу серед старших дівчат не потрапили команди зі Слов’янська та Черкаської ОТГ, міста Краматорська, Мар’їнки, Костянтинівки та Маріуполя.

Фінал чемпіонату Донецької області з футзалу серед команд дівчат

відбувся за коловою системою в одне коло, матч складався з 15 хвилин. Результати ігор: «Багіра»-2-ДЮСШ (м. Лиман) – «Ставчаночка» (Лиманська ОТГ) – 6: 2; «Багіра»-1-ДЮСШ (м. Лиман) – «Багіра»-2-ДЮСШ – 11:5; «Багіра»-1-ДЮСШ – «Ставчаночка» – 10:2.

 У підсумку місця розподілились таким  чином:

1 місце – «Багіра»-1-ДЮСШ (м. Лиман)

2 місце – «Багіра»-2-ДЮСШ (м. Лиман)

3 місце – «Ставчаночка» (Лиманська ОТГ)

Шостий рік поспіль команда «Багіра»-ДЮСШ (м. Лиман) стає переможцем обласних змагань з футзалу.

За підсумками змагань організаторами визначені  кращі гравці у номінаціях:  воротар – Віра Романко («Ставчаночка»); захисник – Дар’я Запара «Багіра»-1-ДЮСШ (м. Лиман); нападник – Анна Тимофєєва («Багіра»-2-ДЮСШ); універсальний гравець – Ангеліна Голік («Багіра»-1-ДЮСШ). Переможців у номінаціях нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Команда-переможець «Багіра»-1-ДЮСШ м. Лиман нагороджена кубком, грамотою, а гравці – медалями. Команди-призери нагороджені грамотами, а гравці-медалями. На фото: переможці та призери чемпіонату Донецької області з футзалу серед команд дівчат 2003-2005 років народження.