У рамках проведення методичних об’єднань  вчителів які викладають предмет «Захист України» у навчальних закладах Лиманської територіальної громади, з метою підвищення рівня професійної майстерності, відбулося засідання в онлайн-форматі,  на платформі Google Meet.

На засіданні виступили: керівник методичного об’єднання Роман Тихий, вчитель предмету «Захист України» НВК-гімназія з роз’ясненнями щодо планування роботи вчителів предмету «Захист України» на І семестр  2021-2022 н.р під час дистанційного та очного навчання, та  нормативних документів щодо ведення шкільної документації (класних журналів, оцінювання тощо).

Презентацію на тему  «Напрямки  роботи з обдарованими дітьми та тими хто має низький рівень навчальних досягнень» висвітлила психолог КУ «ЦПРПП» Лиманської міської ради Оксана Капітан.

Дмитро Гайдуков, вчитель Новоселівського НВК розширив знання вчителів щодо методів мотивації  молоді до служби у Збройних Силах України.

 Наприкінці заходу обговорено проблемні питання, які виникають у вчителів під час викладання предмету «Захист України», та намічено план наступного засідання міського методичного об’єднання.