Засідання колегії управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради

         Під керівництвом начальника управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради Надією Миколаївною Діденко 28серпня 2019 року проведено засідання колегії. У роботі колегії взяли участь члени колегії, керівники навчальних закладів.

         На колегію запрошені   Лукьянова Т.О. -радник губернатора з питань освіти, в.о. директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Сідашева Т.В. Були  обговорені   актуальні питання: про  науково-методичний супровід реалізації Концепції нової української школи, додержання Державного стандарту початкової школи, про аналіз результатів ЗНО випускників 2019 року, створення інклюзивних класів, оптимізацію мережі закладів загальної середньої освіти за сучасних умов.

          На розгляд колегії управління освіти, молоді та спорту було винесено  наступні питання:

  • Про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період

2019/2020 н.р.

  •  Про результати складання ЗНО випускниками закладів загальної середньої освіти у 2019р.
  • Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.
  • Аналіз реалізації «Програми національно-патріотичного виховання  дітей та молоді Лиманської ОТГ в закладах освіти»

         Голова колегії Діденко Надія Миколаївна нагадала про виконавчу дисципліну рішення колегії №2 від 22.03.2019р. протокол №5 «Про забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради №391, від 14.06.2018р. «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти на території Лиманської об’єднаної територіальної громади».

        За результатами засідання колегія одноголосно проголосувала за прийняття рішень щодо обговорених питань. Також  розглядались наступні питання інформативного характеру:

– Лист МОН України «Щодо організації діяльності закладів освіти, що забезпечують здобуття дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році»

– Про медичне обслуговування в ЗЗСО

     –  Про роботу ЗЗСО в ІСОУ.

–  Про надання пакету документів про ліцензування закладу.

         По завершенню колегії Діденко Надія Миколаївна вказала керівникам на здійснення контролю  щодо забезпечення та створення належних умов для учнів та вихованців закладів освіти. Підведено своєрідні підсумки минулого навчального року, тож попереду багато завдань та цікавих проектів в наступному.