17 лютого 2021 року в дошкільному навчальному закладі №7 Лиманської міської ради Донецької області відбувся семінар-практикум для вихователів середніх груп міста та різновікових груп НВК у дистанційному форматі за темою «Застосування здоров’язбережувальних технологій в освітньому процесі».

Участь у семінарі-практикумі взяли вихователі ДНЗ міста та дошкільних відділень НВК. Метою семінару-практикуму було сприяння формуванню теоретичних знань і практичних умінь щодо впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес, валеологічного виховання  дітей середнього дошкільного віку; розвиток творчого потенціалу педагогів, їх компетентність у сфері здоров’язбережувальних технологій.

    У рамках заходу  педагоги переглянули відеоматеріали: відеорезюме вихователя ДНЗ№7 Турченко Н.М., в якому  було висвітлено досвід роботи та теоретичний матеріал з використання здоров’язбережувальних технологій в освітньому процесі ЗДО та  майстер-клас, де педагог  запропонувала цікаву подорож щодо  впровадження здоров’язбережувальних технологій.

        Вихователем  ДНЗ селища Шандриголове  змістовно та цікаво проведено інтеґроване заняття «У гості до зимової казки», під час якого педагог продемонструвала, як можна зацікавити малят та спонукати до виконання завдань.

        Були презентовані  цікаві відеоролики з досвіду роботи вихователя НВК селища Нове  Колот О.П. з теми «Розвиток пізнавальної активності дітей дошкільного віку засобами ЛЕГО технологій».

Під час виконання вправи «Коло вражень» педагоги висловили свої побажання, захоплення на Googlе – малюнку.

             Учасники семінару збагатили свої знання  теоретичним матеріалом і практичним досвідом,  який варто  впроваджувати у своїй роботі.

З матеріалами можна ознайомитися нижче

Турченко Н.М. відеорезюме

Турченко Н.М. майстер-клас  

Грибанова М.П. Інтегроване заняття «У гості до зимової казки»

Колот О.П. Презентація