На виконання листа Офісу Президента України від 18.01.2021 № 41-01\8 «Про відзначення Дня Соборності України» у закладах освіти Лиманської міської ради були проведені тематичні заходи з суворим дотриманням вимог постанови КМУ щодо запобігання  поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

На сайтах закладів загальної середньої ости були розміщені інформаційні матеріали до Дня Соборності України – 2021, підготовлені Українським інститутом національної пам’яті, та матеріали Google Сайту Донецького ІППО.

        Учні всіх закладів освіти змогли передивитися представлені матеріали та відповісти на запитання вікторин для учнів молодших  та старших класів.

        У ЗОШ № 3, ЗОШ № 4, Шандриголівській ЗОШ, Коровоярському НВК відбулися мітинги біля меморіальних дощок загиблим воїнам АТО; учасниками мітингів були працівники вказаних закладів освіти.

        У Торському НВК був організований онлайн флешмоб з учнями Львівщини та м. Кропивницького, по закінченню заходу була заповнена онлайн дошка вражень.

        Учні Дробишевської ЗОШ, Ямпільського НВК, Тернівського НВК долучилися до символічної акції  «Ланцюг єднання живого слова».

        Учні Зарічненської ЗОШ та Тернівського НВК направили привітання та свої роботи на обласну фотовиставку до Дня Соборності України.

        Провели онлайн конкурс малюнків та колажів учні НВК  «гімназія – ЗОШ І ступеня», Новоселівського НВК, Зарічненської ЗОШ.

        Учні НВК № 1 створили презентацію до свята разом з працівниками ЦКД сел. Ставки, а вихованці дошкільного відділення провели святковий захід.

        Також створили спільну презентацію щодо святкування Дня Соборності України учні НВК «гімназія – ЗОШ І ступеня» та склали тематичну павутину до слова «Батьківщина».

 Лейтмотивом усіх заходів звучали слова:

«В день соборності та злуки, з  заходу на схід,

всі візьмемося за руки, бо один ми рід»