12.02.2020 року в дошкільному навчальному закладі №7 Лиманської міської ради Донецької області був проведений семінар-практикум для вихователів груп раннього віку ЗДО та різновікових груп НВК за темою «Духовно-моральне виховання дітей раннього дошкільного віку в умовах ДНЗ».

Метою семінару-практикуму було підвищити рівень теоретичної підго­товки педагогів груп раннього дошкільного віку щодо питань духовно-морального виховання в умовах сьогодення;  сприяти оволодінню педагогами осно­вними засобами цілеспрямованого впливу на формування особистості дитини раннього віку, методикою організації ди­тячого колективу; розширити та уточнити знання з осно­вних напрямів духовно-морального вихован­ня дітей дошкільного віку.   

У рамках заходу учасники переглянули комплексне заняття у І молодшій групі «Моя родина», яке провела вихователь ДНЗ№7 Лащенко В.О. Вихователька навчала дітей будувати речення, активно брати участь у складанні розповіді. Вихователька активізувала лексичний словник дітей словами: мама, тато, дідусь, бабуся, родина. Лащенко В.О. збагачувала уявлення дітей про найближче оточення дитини – її сім’ю; розвивала зв’язне мовлення, увагу, спостережливість. Заняття було спрямоване на виховання поваги, почуття любові до своєї родини. Також вихователька  І молодшої групи ДНЗ№7 Лащенко В.О.  ознайомила присутніх з досвідом роботи з теми «Взаємодія з батьками з духовно-морального виховання в групі дітей раннього дошкільного віку».

Присутні  з задоволенням переглянули фрагмент  музичної розваги «Всі ми діти твої, Україна!» , яку підготували вихователь ДНЗ№7 Чуніхіна О.П. та музичний керівник Фіткаленко Н.А.   

Вихователька  ДНЗ №2 Мирошніченко М.М. запропонувала присутнім цікаву презентацію з досвіду роботи «Національно-патріотичне виховання дошкільників в ДНЗ».

Також вихователі із задоволенням взяли  участь у майстер-класі «Червоний мак як символ пам’яті та перемоги», який провела вихователь ДНЗ№10 Попова О.О. Присутні педагоги виявили свій творчий потенціал під час виготовленні чарівних маків.

Доброзичлива та творча атмосфера семінару-практикуму спонукала всіх присутніх до бажання  й надалі знайомитися з педагогічними напрацюваннями колег.